发车间隔:
起点站首末车时间:06:16-17:46
终点站首末车时间:06:16-17:46
上海上佘定班线上行是从上海上海体育馆(枢纽站轨道交通2号线漕溪路站)出发,到上海佘山汽车站的分段计价有人售票线路。途中共经过上海体育馆(枢纽站轨道交通2号线漕溪路站),漕河泾(漕宝路沪闵路轨道交通1号线漕宝路站),漕宝路习勒路(光大会展中心),漕宝路桂林路(桂林公园),漕宝路虹漕路等34个站点。全程票价(元):1.00,是上海交通网络中不可缺少的一部分。图吧公交为您持续导航。