发车间隔:
起点站首末车时间:06:00-20:10
终点站首末车时间:06:00-20:10
惠州大亚湾268路下行是从惠州东部公交基地(深圳)出发,到惠州碧桂园十里银滩的分段计价有人售票线路。途中共经过东部公交基地(深圳),沙田收费站,鹏惠花园,德洲城(南边灶新村),世福爱琴海等59个站点。全程票价(元):2.00,是惠州交通网络中不可缺少的一部分。图吧公交为您持续导航。