发车间隔:12-20分钟
起点站首末车时间:05:10-21:00
终点站首末车时间:05:30-20:00
上海181路上行是从上海东昌路渡口出发,到上海港城路地铁站的分段计价有人售票线路。途中共经过东昌路渡口,浦东南路东昌路,张杨路浦东南路(第一八佰伴),张杨路东方路,源深路张杨路(浦东源深体育公园)等35个站点。全程票价(元):2.00,是上海交通网络中不可缺少的一部分。图吧公交为您持续导航。