发车间隔:
起点站首末车时间:05:25-22:30
终点站首末车时间:05:25-22:30
上海137路上行是从上海临潼路杨树浦路出发,到上海市光三村的分段计价有人售票线路。途中共经过临潼路杨树浦路,平凉路大连路,平凉路怀德路,平凉路眉州路,宁国路河间路等19个站点。全程票价(元):2.00,是上海交通网络中不可缺少的一部分。图吧公交为您持续导航。